Beto Perez - Zumba

Zakladatel fenoménu Zumba opět exkluzivně na RWM 2015!

Nejen mezinárodní hvězda v oblasti fitness a wellness, ale především tanečník a choreograf. Sympatický Kolumbijec prý vymyslel tento program náhodou, když si zapomněl na svou fitness hodinu vzít hudbu typicky doprovázející aerobic. Beto tak byl donucen improvizovat na jedinou hudbu, kterou měl zrovna k dispozici, plnou latinských rytmů a tónů. Z netradiční hodiny se tak následně vyvinul jedinečný koncept postavený na prvcích salsy, merenguy, samby, bříšního tance, calypsa nebo hip hopu, který dal vzniknout celosvětovému hitu. Zumba se v současnosti cvičí ve 125 zemích světa, pořádá školení lektorů, vydává DVD a produkuje vlastní řadu oblečení.
Srovnávání značky Zumba Fitness se značkou Apple jednoznačně vystihuje úspěšnost tohoto celosvětově rozšířeného projektu.

betoperez.zumba.com

European Team

40 nejlepších evropských lektorů na pódiu s zakladatelem Zumby Beto Perezem

Team “předskokanů” doprovázející Beta Pereze, složený z nejlepších instruktorů Zumby 21 evropských zemí:

Alejandro Angulo - Salsation

Alejandro – Venezuelský miláček ženského publika

Profesionální tanečník, choreograf a zakladatel fitness programu Salsation Dance Alejandro Angulo je známý svou obrovskou vášní pro tanec a hudbu. Ta jej inspiruje k cestování po celém světě a sdílení hlavní myšlenky Salsation Dance snažící se o maximální propojení těla a mysli. Název fitness programu Salsation vznikl spojením pojmů Salsa a Sensation (prožitek) a vychází z různých rytmů, tanečních stylů a kultur. Základním kamenem choreografie Salsation Dance je především vnímání rytmu a prohloubení interakce mezi instruktorem a cvičícími.

Tina & Denis Thomsen - URBHANIZE®

Tina a Dennis po Masala Bhangra představují další žhavou novinku!

Nevšední kombinaci moderního pojetí původně folklorního tance Bhangra a bollywodského tanečního stylu, která minulý rok rozvlnila celou O2 Arenu letos nahradí zcela novým, vlastním programem, nazvaným URBHANIZE®!
 Kombinace dvou slov a dvou různých kultur, hiphopové a indické. Spalujte kalorie při jednom z nejzábavnějších a efektivních tanečních pohybů. HipHop a Bhangra je skvělé propojení dvou různých stylů.

Anet Antošová - Twerk

Česká účastnice světového formátu představuje svůj hit!

Anet je profesionální choreografkou, tanečnicí, lektorkou tance a studentkou FTVS Karlovy Univerzity. Je známá jako královna českého twerku, neboť byla první, kdo tento druh tance začal v Česku vyučovat. Specializuje se však také na dancehall, MTV a street obecně. Je vyhledávanou tanečnicí muzikálových, filmových a divadelních produkcí, stejnětak televizních show a koncertních turné. Na letošním Reebok Wellness Marathonu společně s Vámi představí to nejlepší ze své dosavadní tvorby.

www.anetantosova.com

Petter Ehrnvall - BODYCOMBAT®

Petter, švédská mezinárodní hvězda a instruktor v rámci Les Mills - RPM®, BODYPUMP®, CXWORX®, BODYCOMBAT® and GRIT™ SERIES. Na RWM 2015 představí BODYCOMBAT®, trénink uvolňující sílu a energii! Díky kombinaci různých bojových umění jako: karate, taekwondo, capoeira, box a muay thai si každý z Vás zlepší fyzickou kondici a výdrž.